Adopcja dorosłych kotów z hodowli jest zawsze trudnym tematem.

Mając jednak na uwadze komfort życia i szczęście naszych podopiecznych i pozbywając się egoistycznej miłości do nich, czasami staramy się znaleźć dorosłym już kotkom nowe domki. Dla hodowcy to zawsze trudna decyzja... zawsze połączona ze łzami i nieprzespaną nocą... ale wiemy że dla naszego pupila tak będzie najlepiej i tym właśnie się kierujemy.

Zawsze te decyzje są wielokrotnie przemyślane i zawsze szukamy tylko najlepszych domów!!!

Niestety, dzieje się czasami tak, że nie zawsze w stadzie jest pełna harmonia i spokój. Niektóre koty mają niższą hierarchie w stadzie i będąc słabsze psychicznie, doświadczają agresji i nietolerancji ze strony innych kotów. Szczególnie dotyczy to kotów wysterylizowanych / wykastrowanych, które zakończyły już karierę wystawowo-hodowlaną i chciałyby w spokoju i miłości żyć u boku swojego właściciela. Nie zawsze jest to możliwe w dużej grupie.

Dlatego, pomimo wielkiej miłości, jaką darzymy każdego bez wyjątku naszego kota, chcąc poprawić ich jakość życia, szukamy dla nich nowych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy zapewnią im kochający, spokojny i bezpieczny dom. Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, pełną miłości którą możesz zaofiarować jednemu z naszych futerek;) a poszukujesz pięknego rasowego kociego przyjaciela, i nie zależy Ci na tym, żeby był to mały kociak, skontaktuj się z nami.